MSR

MSR (Mountain Safety Research) - компанія заснована інженером-винахідником, захопленим альпінізмом Ларрі Пенберфі (Larry Penberthy) в США. Найвідомішим творінням MSR є намет під назвою Hubba - він моментально став бестселлером в галузі туристичним наметів. Успіх прийшов завдяки маленькій вазі, вдало підбраним матеріалам та зручності встановлення даного намету. На сьогоднішній день бренд MSR зберігає в собі майже 50 років відданості якості своїх виробів. А це пальники, інтегровані системи, намети, посуд, питне спорядження.

Євген Кривошейцев

Альпініст

« »

Туристична інтернет-крамниця Перекотиполе

У нашому інтернет-магазині ви зможете легко підібрати рюкзак, спальник, намет і багато іншого корисного туристичного спорядження.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а якщо треба - без проблем приймемо назад гарантійний випадок. Допоможемо нашим покупцям з вибором туристичного обладнання та спортивних аксесуарів.

Тут ви знайдете все, що потрібно для походів у гори, альпінізму, гірських лиж та сноубордингу. Ми любому наше місто, тому приділили увагу і якісним новинкам міських рюкзаків, аби Ви стильно, захищено та комфортно почували себе у місті.

Але ми впевнені, що і без наших порад ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний товар, не залежно від того - новачок ви чи профі - адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити perekotypole.com.ua найзручнішим туристичним інтернет-порталом.

Дивитись усе