Sierra Designs

Sierra Designs - відомий американський виробник туристичного спорялдення, який нарешті з'явився на просторах України, з чим вас і вітаємо. Засновано бренд в 1965 році Джорджом Марксом і Бобом Свансом, які прагнули створити сучасне. функціональне outdoor-спорядження, доступне для широкого загалу. "Ми віримо, що жити потрібно так, аби в будь який момент можна було рванути в чергову подорож" Sierra Designs - славиться своїми надлегкими наметами, дуже зручними спальниками, практичим і дизайнерським одягом.

Владислав Терзиул

Альпініст

« До гори потрібно іти. Важко, але потрібно іти на зустріч, гора сама не прийде.. Легких вісмитисячників, в принципі, не існує... »

Туристична інтернет-крамниця Перекотиполе

У нашому інтернет-магазині ви зможете легко підібрати рюкзак, спальник, намет і багато іншого корисного туристичного спорядження.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а якщо треба - без проблем приймемо назад гарантійний випадок. Допоможемо нашим покупцям з вибором туристичного обладнання та спортивних аксесуарів.

Тут ви знайдете все, що потрібно для походів у гори, альпінізму, гірських лиж та сноубордингу. Ми любому наше місто, тому приділили увагу і якісним новинкам міських рюкзаків, аби Ви стильно, захищено та комфортно почували себе у місті.

Але ми впевнені, що і без наших порад ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний товар, не залежно від того - новачок ви чи профі - адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити perekotypole.com.ua найзручнішим туристичним інтернет-порталом.

Дивитись усе