La Sportiva

Ми, La Sportiva, вважаємо своєю місією розробку кращого за технічними параметрами сучасного взуття для Ваших подорожей і пригод. Протягом більш ніж 80 років ми виробляли інноваційну взуття, і ми з нетерпінням чекаємо наступних 80 років. Розробляючи і виробляючи свою продукцію в невеликому гірському містечку біля підніжжя Доломит, La Sportiva підтримує 140 сімей в цьому унікальному природному регіоні. Гори щодня оточують людей, що створюють взуття своїми руками. Присвячуючи наша праця горах і цінуючи сімейними узами в нашій професії, ми спираємося на вісім десятиліть досвіду, що передається з покоління в покоління. З цією спадщиною ми можемо зосередитися на майбутньому і об'єднати нові технології, ідеї та інновації з нашим багатим знанням взуттєвого справи, щоб створити для Вас найдивовижніші продукти на ринку. Продукти, які дозволяють йти туди, де Ви мріяли пройти, робити те, що Ви мріяли зробити, і жити так, як Ви хочете жити.

Данило Болдирєв

Скелелаз

« Я не зациклений на скелелазінні, я просто люблю сам процес спорту, люблю перемагати, і не тільки….Знаходити мотивацію, ставати сильнішим, чим вчора. Я професіонал своєї справи, але після тренування у мене є інше життя. Просто скелелазом бути нудно. »

Туристична інтернет-крамниця Перекотиполе

У нашому інтернет-магазині ви зможете легко підібрати рюкзак, спальник, намет і багато іншого корисного туристичного спорядження.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а якщо треба - без проблем приймемо назад гарантійний випадок. Допоможемо нашим покупцям з вибором туристичного обладнання та спортивних аксесуарів.

Тут ви знайдете все, що потрібно для походів у гори, альпінізму, гірських лиж та сноубордингу. Ми любому наше місто, тому приділили увагу і якісним новинкам міських рюкзаків, аби Ви стильно, захищено та комфортно почували себе у місті.

Але ми впевнені, що і без наших порад ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний товар, не залежно від того - новачок ви чи профі - адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити perekotypole.com.ua найзручнішим туристичним інтернет-порталом.

Дивитись усе