Centurion

CENTURION - це компанія з більш ніж 35-ти річною історією, є одним з передових представників німецького велосипедостроєнія. Все почалося в 1976 році, коли в місті Магштадт (Німеччина) була створена компанія «Nowack KG Radsportartikel» з продажу велосипедних рам «CENTURION» і японських компонентів. Сьогодні велосипеди CENTURION можна придбати і в Україні і в інтернет-крамниці ПЕРЕКОТИПОЛЕ . Моделі Backfire, Eve і Cross спеціально розроблені для потреб українського покупця, з німецької педантичністю і увагою до деталей. Оптимальний набір компонентів, надійна і легка рама, чудовий накат - ті аргументи, які роблять велосипеди Centurion кращим вибором, як для новачка, так і для просунутого велосипедиста.

Ірина Галай

Альпініст

« Я люблю все, що пов’язано з адреналіном: катання на вейку, сноуборді, кайті. Завжди шукаю щось нове, але розумію, що гори залишаться на першому місці. »

Туристична інтернет-крамниця Перекотиполе

У нашому інтернет-магазині ви зможете легко підібрати рюкзак, спальник, намет і багато іншого корисного туристичного спорядження.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а якщо треба - без проблем приймемо назад гарантійний випадок. Допоможемо нашим покупцям з вибором туристичного обладнання та спортивних аксесуарів.

Тут ви знайдете все, що потрібно для походів у гори, альпінізму, гірських лиж та сноубордингу. Ми любому наше місто, тому приділили увагу і якісним новинкам міських рюкзаків, аби Ви стильно, захищено та комфортно почували себе у місті.

Але ми впевнені, що і без наших порад ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний товар, не залежно від того - новачок ви чи профі - адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити perekotypole.com.ua найзручнішим туристичним інтернет-порталом.

Дивитись усе