Всі категорії - Лижі і сноуборди - Гірськолижні маски
Виводити:

Гірськолижні маски

Сучасна маска для гірських лиж - це не тільки красивий і стильний аксесуар, але і чудовий захист очей від ультрафіолетових променів, вітру і дрібних частинок снігу або льоду, які можуть потрапляти в очі під час катання. Аксесуар має бути зручним, щоб у лижника не було труднощів з оглядом і не виникало відчуття дискомфорту.

Гірськолижна маска - одна з перших речей, які варто покласти у валізу, якщо ви відправляєтеся на гірськолижний курорт, збираєтеся отримати уроки катання на лижах чи сноуборді , або професійно займаєтеся скі-райдінгом. Гірськолижні маски вирішують три основні завдання:
1). Захищають очі від сліпучих сонячних променів, пряме попадання яких на рогівку ока може призвести до втрати або погіршення зору;
2). Оберігають від попадання снігу і дрібних уламків льоду;
3). Є перешкодою для морозу і холодного вітру, від яких очі моментально починають сльозитися.

Якісні окуляри для гірських лиж повинні бути оснащені системою вентиляції, яка необхідна для запобігання запотівання лінз. Правильно підібраний варіант не спадає з голови навіть під час різких рухів. Краще купити аксесуар з еластичним ремінцем, оскільки він не вимагає додаткових регулювань. Якщо модель доповнена ущільнювачем, то зверніть увагу на матеріал, він повинен бути м'яким і гіпоалергенним. Оправа з термополіуретану вважається універсальною, оскільки не боїться низьких температур і нагрівання на сонці.

На сайті «Перекотиполе» гірськолижні маски представлені в широкому асортименті за демократичними цінами. Модні новинки від бренду Julbo, який гідно зарекомендував себе на практиці, зараз доступні для замовлення з доставкою в Київ, Львів, або будь-яку іншу точку України.