Інформація про оплату та доставку, гарантію.

Самовивіз. Ми працюємо над тим, щоб найближчим часом ви могли скористатися пунктом самовивозу. Поки що ця опція недоступна.

Доставка кур’єром по Києву.

Доставка товарів безкоштовна в усіх випадках, коли вартість замовлення становить від 350 грн. При меншій вартості доставка коштуватиме 25 грн. Акційні товари доставляються за рахунок покупця.

Термін. Зазвичай замовлення, отримані до 11:00 доставляються того ж дня, але, залежно від розташування товару, доставка може зайняти до 3 днів. В будь-якому випадку наш менеджер зв'яжеться з вами для погодження зручного для вас часу доставки.

Оплата. Розрахунок із кур’єром проводиться тільки готівкою. В підтвердження оплати ми видаємо вам товарний чек.

Доставка транспортною компанією по Україні.

Співпрацюємо з усіма транспортними компаніями, але перевагу надаємо перевізникам "Інтайм" та "Нова Пошта".

Доставка безкоштовна при вартості замовлення 350 грн і більше. При меншій вартості доставку оплачує покупець. При відправлені замовлення накладною платою оплата послуг транспортної компанії відбувається за рахунок покупця.

Термін. Зазвичай замовлення отримані до 11:00 відправляються в той самий день, але, залежно від розташування товару, відправлення може зайняти до 3 днів. У будь-якому випадку наш менеджер зв'яжеться з вами для погодження умов доставки.

Оплата. Відправлення товару відбувається тільки після повної передоплати на картку Приватбанку або при замовленні накладної плати. В посилку з замовленням ми кладемо товарний чек, який є підтвердженням оплати товару.

Всі побажання стосовно доставки розглядаємо особисто, тож дослухаємось до ваших пропозицій стосовно конкретної доставки.

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів", ви можете повернути товар до магазину впродовж 14 днів.