Всі категорії - Намети - Намети
Виводити:

Туристичні намети

Туристичні намети - це надійні супутники кожного туриста і мандрівника. Конструкція являє собою тент, який можна швидко скласти зі збірно-розбірних складових. Тимчасове житло можна використовувати в якості захисту від несприятливих погодніх умов, в якості тимчасового проживання людей або для складування різних матеріалів. В нас ви можете купити різні туристичні намети та тенти з доставкаою по Києву, Львову та інших містах.

За призначенням поділяються:
1). Штурмові конструкції швидко збираються, мають полегшену конструкцію, при цьому виконані із щільної тканини. Купити намет для туризму такого типу потрібно для гірських походів і тривалих сходжень.
2). Трекінгові палатки оптимальні для походів в теплу пору року. Підходять для установки на рівнинах, не відрізняються стійкістю до сильного вітру та дощу.
3). Експедиційні моделі виконані зі спеціальної вологостійкої і вітрозахисної тканини. Конструкції універсальні, оскільки підходять для різних цілей.
4). Кемпінгові тенти розраховані на багатоденні зупинки на будь-якій місцевості. Моделі комфортабельні і місткі, у них високі стелі і хороша вентиляція.

Спеціальні варіанти оснащені безліччю додаткових переваг. Палатки можуть бути для військових, рибалок, для зимових походів або для відпочинку дітей, навіть для організації душу або туалету.

За кількістю шарів: одношарові (компактні і легкі, для короткострокового відпочинку в теплу пору року) та двошарові (складні конструкції, які складаються із зовнішнього непромокального тенту і внутрішнього дихаючого матеріалу, для тривалого відпочинку).

Тільки оригінальні товари від виробників Alexika, Salewa, Salewa, Marmot, MSR, Pinguin, Rock Empire, Trimm.