Fjord Nansen

Fjord Nansen - компанія, яка спеціалізується на виробництві туристичного спорядження, а саме наметів, спальників, одягу, аксесуарів та багато іншого. Польский виробник Fjord Nansen заснували в 1986 році. В Україні дане спорядження користується популярністю у зв'язку з розумною ціною та досконалою якістю. Fjord Nansen протягом десятиліть розробляв, і далі продовжує, дизайн своїх виробів, аби рюкза, чи то намет був прихистком та майстеністю в очах власника продукції Fjord Nansen.

Яна Беломоіна

Маунтібайкер

« Коли бачу інших людей – на візку, незрячих або нездатних навіть поворухнутися – усвідомлюю: всі мої проблеми – то дріб’язок. »

Туристична інтернет-крамниця Перекотиполе

У нашому інтернет-магазині ви зможете легко підібрати рюкзак, спальник, намет і багато іншого корисного туристичного спорядження.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а якщо треба - без проблем приймемо назад гарантійний випадок. Допоможемо нашим покупцям з вибором туристичного обладнання та спортивних аксесуарів.

Тут ви знайдете все, що потрібно для походів у гори, альпінізму, гірських лиж та сноубордингу. Ми любому наше місто, тому приділили увагу і якісним новинкам міських рюкзаків, аби Ви стильно, захищено та комфортно почували себе у місті.

Але ми впевнені, що і без наших порад ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний товар, не залежно від того - новачок ви чи профі - адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити perekotypole.com.ua найзручнішим туристичним інтернет-порталом.

Дивитись усе