Гарантія

 
Товар, який Ви придбали у нашій інтеренет-крамниці Перекотиполе, Ви можете обміняти або повернути протягом 30 днів! 
І ми якнайшвидше повернемо Вам гроші у зручний для Вас спосіб.
 
Відверто скажемо, що нам дуже хочеться аби купівля приносила радість. Тому, якщо Ви всетаки вирішили повернути товар, то не забудьте захопити чек.
Важливо, щоб на замовленні, яке Ви повертаєте не було слідів вживання і пошкоджень та товар мав свій первинний вигляд.
Оплата за доставку при поверненні не повертається.

Данило Болдирєв

Скелелаз

« Я не зациклений на скелелазінні, я просто люблю сам процес спорту, люблю перемагати, і не тільки….Знаходити мотивацію, ставати сильнішим, чим вчора. Я професіонал своєї справи, але після тренування у мене є інше життя. Просто скелелазом бути нудно. »

Туристична інтернет-крамниця Перекотиполе

У нашому інтернет-магазині ви зможете легко підібрати рюкзак, спальник, намет і багато іншого корисного туристичного спорядження.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас, а якщо треба - без проблем приймемо назад гарантійний випадок. Допоможемо нашим покупцям з вибором туристичного обладнання та спортивних аксесуарів.

Тут ви знайдете все, що потрібно для походів у гори, альпінізму, гірських лиж та сноубордингу. Ми любому наше місто, тому приділили увагу і якісним новинкам міських рюкзаків, аби Ви стильно, захищено та комфортно почували себе у місті.

Але ми впевнені, що і без наших порад ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний товар, не залежно від того - новачок ви чи профі - адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити perekotypole.com.ua найзручнішим туристичним інтернет-порталом.

Дивитись усе